İ.A.S.K.F ADAYI SEYMEN GENÇTÜRK ÇALIŞMALARINA START VERDİ

iaskf-adayi-seymen-gencturk-calismalarina-start-verdi

Anlayışıyla,Haziran ayında yapılacak olan İ.A.S.K.F (İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) seçimlerinde aday olan Seymen Gençtürk çalışmalarına start vererek,ilçe toplantılarının ilkini Küçükçekmece Cennet Kültür Ve Sanat Merkezinde gerçekleştirdi.
18 Nisan 2014 Cuma 19:07

"AMATÖR RUH PROFESYONEL YÖNETİM"

Anlayışıyla,Haziran ayında yapılacak olan İ.A.S.K.F (İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) seçimlerinde aday olan Seymen Gençtürk çalışmalarına start vererek,ilçe toplantılarının ilkini Küçükçekmece Cennet Kültür Ve Sanat Merkezinde gerçekleştirdi. 

İASKF Yöetim Kurulu Üyesi, Küçükçekmece Kulüpler Birliği Başkanı ve İASKF'nin bu sene yapılacak olan Genel Kurul'unda adaylığını açıklayan Sayın Seymen Gençtürk yaptığı konuşmada,

"Biz ekibimizle İASKF'nin yönetimine aday olduk. Aslında şu an size açıklayacağım maddeler neden aday olduğumun kanıtıdr. Yani bunlar çözülseydi zaten ben aday olmayacaktım. Ben ne zaman meydana çıktıysam ne zaman bu konularla ilgili açıklama yaptıysam,şu anda mevcut bizim yönetimimiz biz dosyaları Ankara'ya gönderdik, biz şunu yapacağız, biz bunu yapacağız dediler.

Benim spor kulüplerim halen oyalanmakta. Sorunları çözmek yerine öteleyerek daha da büyümesini sağladılar."

Biz sahaya inerkende elimizde belli doneler, belli projeler üzerinde çalışılmış kulüplerin menfaatlerini ön planda tutarak, kulüplerimize katkıları ne olacak, kulüplerimizin ihtiyaçları çerçevesinde projeler hazırladık. Bende bir spor kulübü başkanıyım, onların yaşadıklarını bilen biriyim.

 

TFF İl Temsilciliği bizim dönemimizde seçimle gelecek, atamayla gelmeyecek.
Burada şu algı oluşmasın biz Yemen Ekşioğlu'na karşıyız algısı oluşmasın, bakın, ben yöneticilik hayatımda, bende istanbul il temsilciliği yaptım. Bu konuda özellikle altını çiziyorum kimse işi kişiselleştirmesin, Yemen Ekşioğlu'nun gerçekten İstanbul Amatörü'ne hizmetleri vardır.Her yönetici arkadaşımızın hizmetleri vardır ama seçimle gelindiğinde Yemen Ekşioğlu'nun ben adayım demeyeceğini nereden biliyoruz. 
Yemen Ekşioğlu aday olur, kazanır. Bu konuda kimsenin Sayın Yemen Ekşioğlu'na karşı açtığı bir savaş yok. Yemen başkanımıza karşı açtığı bir savaş yok.

Sağlık birinci önceliğimiz, olacak hem saha içi hemde saha dışında sağlıkta milad sayılacak çözümümüz hazır.
Sağlık sorunun her iki yönü ile çözeceğiz. Hem saha içi, hem saha dışı. Biz kesinlik bir kere yerel yönetimleri bu işin içine katmadan çözülemeyeceğini biliyoruz. Bu konuda tecrübeliyiz. Örnek model Küçükçekmecedir. Yerel yönetimlerle çalışarak, her ilçe belediye başkanına gidip bu konuda çalışmalar yapacağız. Tüm sahalar müsabakalar vermeyeceğiz. Belli sahalarda müsabakaların oynanmasını sağlayacak ve bu sahalara ambulans ve doktor gönderilmesini sağlayacağız.


TFF'ye yatırılan katkı payları alınmasın, alınıyorsa ASKF yatırsın.

Kulüplerden alınan paralar klüplere dönsün dedik ve uygulanmadı 2014 de seçime geleceğiz, 2014-2015 sezonu Ağustos ayı içerisinde buradan söz veriyorum. Hiç bir kulüpten katılım payı almayacağız, tamamen kaldıracağız. Katılım paylarını almamak için reklam anlaşmalarına şuna buna gerek yok, kulüplerin yatırdığı paylarla bunlar döner,

 
Bazı kulüplerimizin Ecrimisil borçları nedeni ile kapanma oktasına geldiğini görüyoruz. Bunu çözmek içim Tüm Türkiye'de kampanyalar başlatacağız. Bu sadece İstabul'un sorunu değil, ancak İstanbul en yoğun olarak yaşananı. Kamuoyu oluşturacağız.

 

Bir çok kulübümüzün ecrimisil borcu var şu an sevgili başkanımız Ali Düşmez bunu hemen bizden sonra dile getirdi. Bunu biz seçildiğimiz günden beri Askf.'de gündeme getiriyoruz. Ama kesinlikle bir yol alamadık, bazı kulüplerimiz kapanma noktasında bazı kulüplerimizin hesaplarına, emeklilik maaşlarına kadar  temlik koyduruldu,  hacizliğe gidiyor. Öyle bir sinerji yaratacağız ki bununla ilgili en az 20 ilçede genişletilmiş, kamu oyunun duyacağı şekilde genişletilmiş seminerler vereceğiz. İmza kampanyaları yapacağız, hep diyorum da sokaklara düşeceğiz.

 

Şeklinde,projelerini sıralayan Seymen Gençtürk'ün katılımcı delege ve kulüp temsilcilerinden tam destek aldığı görüldü.Seymen Gençtürk İlçe toplantılarının ikincisinin 18.04.2014 Perşembe günü Esenler ilçesinde gerçekleşitireceği duyuruldu.

Haberin etiketleri:

saymen


Haber okunma sayısı: 2314

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

TurkPoint Ailesinden Barış Pınarı Harekâtı’na Destek

TurkPoint Ailesinden Barış Pınarı Harekâtı’na Destek açıklaması geldi

EPDK'den elektrik'e 14,9 oranında zam

1 Ekim itibarıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK), elektriğe yüzde 14,9 zam yapılacağı bildirildi.

Çocuk İstismarına Dur de!

BEPDER çocuk istismarına dur de! diye sosyal bir kampanya başlattı

İstanbul'da Korkutan Deprem

İstanbul’da kent genelinde hissedilen 5,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin ardından artçı

Tekno Best Göz Kamaştırdı

TEKNOFEST Atatürk Havalimanı'nda başladı! Cezeri ve Göktuğ göz kamaştırdı...

Sigara ve içkiye zam göründü

Sigara ve alkollü içkilerde maktu ÖTV, ÜFE'ye bağlı olarak bugünden geçerli yüzde 2,46 artırıldı

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1 hit, 1 ziyaretçi, 1 ziyaret
Bu ay:
1 hit, 1 ziyaretçi, 1 ziyaret
Toplam:
8150 hit, 3377 ziyaretçi, 3777 ziyaret