Teknoloji

Turkpoint Teknoloji Ticaret hayatına başladı

TurkPoint Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. 24.01.2023 günü kurulmuştur.

Vira Bismillah…

TurkPoint Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. 24.01.2023 günü %100 yerli sermaye ile Yunus Mollaoğlu tarafından kurulmuştur.

Şirketimizin ana faaliyet konuları şunlardır:
TurkPoint Teknoloji; teknoloji, medya, pazarlama ve internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren bir teknoloji & medya şirketidir.
Daha önceleri bireysel yürütülen haber sitelerini artık TurkPoint Teknoloji çatısı altında yürüteceğiz.
Bu projeler;
2006 yılından beri kesintisiz yayın yapan www.basakhaber.com Başakşehirin ilk ve tek marka tescilli internet haber sitesini yürütmektedir.
Bu projenin dışında www.ikitelligazetesi.com ile başlayıp www.ikitelli.net.tr üzerinden İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 40 bin işletmeyi Türkiye’ye ve Dünyaya tanıtmayı hedefliyor ve www.exporturk.com üzerinden ürettiğiniz ürünleri ve firmanızı dünyaya açılması için bir köprü olmayı hedefliyoruz. Kısaca İOSB’nin Dünyaya açılan yüzü olmayı hedefliyoruz.
Ayrıca, FinansNews.com, BorsaDeŞifre.com, BasakLife.com, BaşakŞehirTV.com BaŞakŞehirFM.com ve BasakShop.com internet sitelerini de yöneteceğiz.
“Hedefimiz unutmayalım teknolojiyi insanlık yararına kullandırmaktır.”

TurkPoint Teknoloji faaliyetlerini yürütmek için kendi mülkümüzü satın alarak yatırım yaptık. Bu doğrultuda, İstanbul’da Başakşehir ilçesinde bulunan İOSB içinde 2023 yılında şirket merkezimiz kuruldu.

ŞİRKET PROFİLİ

TurkPoint Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. Bilişim teknolojileri, medya ve yayıncılık hizmetleri, dijital medya hizmetleri, internet hizmetleri, domain ve hosting hizmetleri, web & grafik tasarımı, yazılım mimarileri, kurumsal yazılım (enterprise applications) geliştirme, reklamcılık hizmetleri, Dijital marketing hizmetleri, e-ticaret hizmetleri, Bilgisayar teknolojileri, donanım, yazılım ve network sistemleri, OEM malzemeleri, Ticari yazılımlar, Alt yapı dâhil olmak üzere projelendirme, Teknik Destek, bakım anlaşmaları, eğitim ve Danışmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

Geniş bir hizmet yelpazesi bulunan TurkPoint Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. en son teknolojileri takip edip bu teknolojileri kullanarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Biz Kimiz
Biz TurkPoint Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. şirketiyiz. Biz teknoloji şirketiyiz. Biz medya şirketiyiz. Biz reklam şirketiyiz. Biz pazarlama şirketiyiz. Biz sizin ihtiyacınız olan her şeyiz. Sizin sağ kolunuzuz.

Hayırlı olsun…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu